•  

У Кременчуці пенсіонерка провалилась під асфальт

660
У Кременчуці пенсіонерка провалилась під асфальт

Учора, 30 жовтня, близько 13:00, у Кременчуці в районі ринку «Крюківчанка» пенсіонерка провалилася під землю.

Повідомили на сайті видання «ТелеграфЪ».

Журналістам видання постраждала 63-річна кременчужанка розповіла, що вона йшла в магазин і побачила калюжі на землі, на самому ж ринку був прорив.

«Я переступила калюжу і піді мною провалився асфальт. Я провалилася вниз у воду аж до пахв, зачепилася руками за асфальт і почала видиратися наверх. Поряд був чоловік, так він підскочив та витягнув мене. Після цього асфальт пішов під землю», - розповіла Людмила Олександрівна.

За словами жінки, швидка поїхала від неї близько 16:00, бо у неї підскочив тиск і прихватило серце.

Журналісти видання «ТелеграфЪ» виїхали на місце надзвичайної ситуації і поговорили з працівниками ринку. Яму, куди провалилась пенсіонерка, вже засипали.

«З-під землі бив гейзер. Ми повідомили про це директора ринку. Вона, в свою чергу, викликала комунальників. Вони оперативно приїхали та пішли перекривати якийсь кран. Сказали, щоб ми швидко прибирали контейнери. У цей момент підійшла жінка. Ми попереджали її, щоб вона не ходила біля провалля, та вона не послухала. Тут вона і «сіла». Чоловік моментально підбіг до неї та витягнув», - розповіла журналістам видання працівниця ринку «Крюківчанка» Валентина.

Коментарі