•  

У Полтаві пройшла обласна серпнева конференція педагогічних працівників (відео)

1980
У Полтаві пройшла обласна серпнева конференція педагогічних працівників (відео)

Брак кваліфікованих кадрів у навчальних закладах, низька якість харчування, забезпечення шкіл сучасним обладнанням. Про досягнення та недоліки освітньої реформи говорили на обласній серпневій конференції педагогічних працівників.

Конференція пройшла в обласному центрі 22 серпня. Її тема – «Освіта Полтавщини на шляху впровадження Нової української школи: підсумки 2018/2019 навчального року та основні завдання на 2019/2020 рік».

На конференції взяв участь заступник міністра освіти і науки України Вадим Карандій. В основному він зупинився на поясненні концепції так званої «Нової української школи»

За словами директора департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Олени Харченко, нині всі школи готові до нового навчального року. Вперше до школи підуть майже 15 тисяч першокласників.

Як зазначили учасники конференції, у школах й досі вистачає проблем. Серед головних – недостатня матеріально-технічна база, низька якість харчування, а в 4 школах області туалети й досі на вулиці. Більшість цих недоліків в департаменті обіцяють виправити вже цього року.

Схоже

Затоплений садочок у Полтаві: батьки незадоволені пропозиціями відділу освіти (відео)

Мовне питання по-естонськи: президент розчарована бездіяльністю свого уряду в галузі ...

Педагог із полтавського вузу взяла участь у міжнародному семінарі в ...

У Полтавському педуніверситеті анонсували День відкритих дверей

Більше 3-х років у Полтаві не можуть побудувати школу боротьби ...

Коментарі