•  

У Полтаві вилучили понад 62 тисячі пляшок підробного алкоголю

750
У Полтаві вилучили понад 62 тисячі пляшок підробного алкоголю

В провадженні слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Полтавській області знаходяться матеріали кримінального провадження за фактом збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів за ознаками скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 204 Кримінального Кодексу України.

Слідчі управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Полтавській області разом із співробітниками оперативного управління ГУ Міндоходів та Управління СБУ обшукали складські приміщення, які не зареєстровані в Єдиному державному реєстрі місць зберігання спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів,що розташовані у Полтаві. Ці складські приміщення належать підприємству «О».

Як повідомили в ГУ Міндоходів у Полтавській області, під час проведення обшуку, виявили та вилучили лікеро-горілчані напої. Вони були з марками акцизного податку з ознаками підробки та непередбаченими законодавством України, в кількості більш ніж 62 тисячі пляшок на суму понад 2 мільйони гривень.

Схоже

На Полтавщині «горілчаний магнат» нагнав самогону майже на 2, 5 ...

Коментарі