•  

У Полтавському районі почався ремонт доріг завдяки голові райради

1870
У Полтавському районі почався ремонт доріг завдяки голові райради

Асфальтове покриття почали ремонтувати на території Полтавського району. Проведення ремонтних робіт вдалося через активну політику в цьому напрямку Михайла Кононенка, голови Полтавської райради. Зазначається, що Кононенко взяв на особистий контроль стан автомобільних доріг району. Посадовець зазначив в інтерв’ю, що стан доріг у межах населених пунктів та між ними – один із пріоритетів його діяльності.

– Район потребував належного ремонту доріг. Справне покриття без ям, у свою чергу, дозволяє швидким оперативніше діставатися до місця виклику. Також – це безпека перевезення учнів у шкільних автобусах тощо, – Кононенко.

В ТЕМУ: Понад 200 атовців отримали земельні ділянки в Полтавському районі

Зазначимо, що вчора посадовці в Полтавській облраді влаштували роздачу грамот самим собі та чиновникам із інших держустанов. Відзнаку отримав, зокрема, Ігор Кірімов, голова Полтавської райдержадміністрації.

Нагадаємо, Кірімов запам’ятався своїми закликами голосувати за Оксану Гончаренко, колишню голову Полтавської райради, коли депутатський корпус висловив їй недовіру. У підсумку депутати змінили Гончаренко, зробивши в.о. голови райради Кононенка. 

Коментарі