•  

В Полтаві обікрали військову частину. Справа буксує у військовій прокуратурі

3300
В Полтаві обікрали військову частину. Справа буксує у військовій прокуратурі

Співробітники СБУ затримали автомобіль з захисними костюмами, берцями і бушлатами. Військове майно намагалися вивезти з території в/ч-а0312.

Вантаж з території однієї з полтавських військових частин намагалися вивезти під виглядом панчіх, що було зазначено в накладній. Насправді вантаж затриманий полтавським управлянням Служби безпеки України містив захисні костюми, берці і бушлати.

Крадіжка сталася ще в листопаді. Проте військова прокуратура досі не може назвати причетних: попри наявність затриманого водія, а також те, що крадіїв сбушники накрили на гарячому – автомобіль зупинили під час виїзду з частини.

Військовий прокурор Полтавського гарнізону Ігор Захаркевич в коментарі «ОБ» заявив, що на сьогодні відомством не визначено конкретно з якої військової частини службові особи причетні до цього злочину.

«Невідомі особи однієї з військових частин, адже разом з вантажем була тільки приватна особа водій, який був найнятий. Зараз підраховується майно частини».

Кримінальна справа порушена за статтею 410 – розкрадання військового майна. Проте в військпрокуратурі також не змогли назвати навіть приблизні строки, в які відомство зможе завершити розслідування.

При цьому Захаркевич повідомив, що керівник частини, з якої скоєна крадіжка військовою прокуратурою не допитувався:

«Зараз перевіряється чи достовірно був виписаний наряд. Ми зараз ще не встановили хто і з якої військової частини причетний до цієї справи».

Коментарі