•  

«Останній Бастіон» знову порадував дітей і молодих мам

510
«Останній Бастіон» знову порадував дітей і молодих мам

В той час, коли міська влада ігнорує прохання жителів Полтави завести пісок на дитячі майданчики, «Останній Бастіон» відгукнувся.

Діти із задоволенням грають в піску, а влітку і поготів! Ліплення замків або просто формування пасок розвиває моторику рук, художні здібності, просторове мислення дитини. Проте на переважній більшості дитячих майданчиків Полтави пісок давно не завозився.

Жителі говорять що зверталися до міської влади з проханням розв'язати проблему, проте глухо. Тому нерідко батькам доводиться самим шукати способи.

- Минулого року ми «скидалися» на пісок самі, тому що куди б не зверталися, нам відповідали: ми нічим не зобов'язані. Батьки зібрали по 20 гривен і купили пісок у двірсамі. Проте, як бачите, його вже майже немає і він у поганому стані, адже і дітей тут грає немало - майже з десяти будинків, - показує пісочницю жінка, що мешкає по вулиці Пушкіна.

- Пісочниця на нашому ігровому майданчику абсолютно порожня. Вже давно не завозили сюди піску. Тому місце поступово стало туалетом для кішок і собак, а повинні б грати наші діти, - скаржиться пенсіонерка, яка спостерігає за онуком у дворі по вулиці Мироненко.

На основі звернень від жителів Полтави команда «Останнього Бастіону» днями завезла пісок у двори на вулицях Пушкіна, Уютна, Мироненко, Коцюбинського, Шевченко, Ватутіна.

- Ми вдячні, що ви відгукнулися на наше прохання, тому що проблема благоустрою дитячих майданчиків важливе питання для жителів, особливо для молодих мам. Але, видно, за дележем землі в місті, нинішній владі не вигідно займатися проблемами простих полтавчан, - поділилася одна з бабусь. - Ну, а тепер мені не доведеться водити онука грати в інший двір з новобудовами, де, зрозуміло, і пісочниця є. Нарешті і у нашому дворі тепер є де грати дітворі.

Коментарі