•  

В школах Полтавщини безлад з канікулами через економію на опаленні

1980
В школах Полтавщини безлад з канікулами через економію на опаленні

Тривалість і час проведення осінніх канікул в школах Полтавщини цього року різниться в залежності від того в якому районі розташований навчальний заклад.

Полтавська виконавча влада намагається відсунути початок обігріву шкіл за рахунок маніпуляцій з осіннім канікулярним графіком. Це дозволить дещо зекономити газ. Через це чиновники посунули канікули а подекуди і подовжили їх – відповідно до планів комунальників з пуску опалення в кожному окремому населеному пункті . Внаслідок цього виникло щонайменше три різних графіка осінніх канікул які будуть застосовуватися в області.

Деякі полтавські школярі вже відправилися відпочивати з понеділка, інші підуть на канікули лише з наступного тижня, коли перша група вже навчатиметься. Також є навчальні заклади, які відправили учнів на відпочинок одразу на два тижні.

У Полтаві осінні шкільні канікули триватимуть з 3 по 9 листопада.

Два тижні, із 3 по 16 листопада триватимуть канікули У Лубнах, Великій Багачці, Глобиному, Козельщині та Машівці.

На канікулах із 27 жовтня зараз відпочивають школярі із Кременчука, Комсомольска, Миргорода, Гребінки, Диканьки, Зінькова, Карлівки, Кобеляк, Котельви, Кременчуцького, Лохвицького, Лубенського, Новосанжарського, Оржицького, Пирятинського, Полтавського, Решетилівського, Семенівського, Хорольського, Чорнухинського, Чутівського і Шишацького районів. У деяких із шкіл, в яких розпочалися канікули, вони триватимуть не до 2 листопада, а до дев’ятого, — все на розсуд місцевої влади

Коментарі