В школах Полтавщини безлад з канікулами через економію на опаленні

ПОЛТАВА
29.10.2014, 12:51
В школах Полтавщини безлад з канікулами через економію на опаленні

Тривалість і час проведення осінніх канікул в школах Полтавщини цього року різниться в залежності від того в якому районі розташований навчальний заклад.

Полтавська виконавча влада намагається відсунути початок обігріву шкіл за рахунок маніпуляцій з осіннім канікулярним графіком. Це дозволить дещо зекономити газ. Через це чиновники посунули канікули а подекуди і подовжили їх – відповідно до планів комунальників з пуску опалення в кожному окремому населеному пункті . Внаслідок цього виникло щонайменше три різних графіка осінніх канікул які будуть застосовуватися в області.

Деякі полтавські школярі вже відправилися відпочивати з понеділка, інші підуть на канікули лише з наступного тижня, коли перша група вже навчатиметься. Також є навчальні заклади, які відправили учнів на відпочинок одразу на два тижні.

У Полтаві осінні шкільні канікули триватимуть з 3 по 9 листопада.

Два тижні, із 3 по 16 листопада триватимуть канікули У Лубнах, Великій Багачці, Глобиному, Козельщині та Машівці.

На канікулах із 27 жовтня зараз відпочивають школярі із Кременчука, Комсомольска, Миргорода, Гребінки, Диканьки, Зінькова, Карлівки, Кобеляк, Котельви, Кременчуцького, Лохвицького, Лубенського, Новосанжарського, Оржицького, Пирятинського, Полтавського, Решетилівського, Семенівського, Хорольського, Чорнухинського, Чутівського і Шишацького районів. У деяких із шкіл, в яких розпочалися канікули, вони триватимуть не до 2 листопада, а до дев’ятого, — все на розсуд місцевої влади


Читайте також:
Загрозою для здоров'я відпочивальників визнали воду у Дніпрі та Сухому Кагамлику, яка не відповідає чинним санітарно-гігієнічним нормам.
11:54
Оператор газорозподільної системи — акціонерне товариство "Лубнигаз" — повідомив про планові роботи по заміні запірної газової арматури.
вчора, 10:12
Депутати Миргородської міської ради проголосували за збільшення видатків на охорону здоров'я громадян.
11 липня, 09:38
Представник "Опозиційної Платформи — За життя" Ілля Кива у вільний від роботи в Верховній Раді час провокує бійки.
10 липня, 14:18
Виданню «Останній Бастіон» ніколи не була чужою людська біда.
10 липня, 12:18
Для лубенських комунальних служб настала пора аварійних викликів, пов'язаних із поривами на центральному водогоні міста.
10 липня, 09:36