•  

​Викладачка Полтавської школи мистецтв: «Виставка 10-річних художників – це норма»

1321
​Викладачка Полтавської школи мистецтв: «Виставка 10-річних художників – це норма»

Викладачка образотворчого відділу Полтавської міської школи мистецтв «Мала академія мистецтв» імені Раїси Кириченко Світлана Конопльова розповіла у розмові з журналістами «Останнього Бастіону» про перші виставки 10-річних художників, своїх відомих випускників та про перспективи полтавського дитячого мистецтва.


За словами викладачки, для її теперішніх вихованців це перша виставка.

За словами викладачки, для учнів такого віку зарано влаштовувати виставки, проте захід все ж влаштували завдяки якісним картинам, що представлені тут.

– Може здатися, що для 10-річних дітей такі виставки проводити ще зарано, але, оскільки їх роботи були визнані, вирішили презентувати їхні праці. Певне, що коли вони стануть старшими, то виставлятимуться на вищому рівні і у більшому масштабі.

Світлана Конопльова розповіла, що ця ідея виставки дитячих робіт з’явилася, коли вона відвідувала міжнародну конференцію з підвищення кваліфікації у Херсоні. В інших містах така практика вже давно поширена, а у Полтаві такі заходи вводять лише зараз.

– Була здивована, тому що в інших містах України активно підтримують творчість художників саме такого віку. Звикли, що старші діти малюють на серйозніші теми, для них організовують серйозні конкурси. Ми також вирішили залучити ще молодших художників за такою схемою: обирається близька для них тематика, і по ній виконують роботи цілого класу – резюмувала наставниця маленьких художників.

У майбутньому обіцяють масштабніші виставки маленьких дітей, бо «це цікаво, наївно, чисто».

Усі охочі зможуть спостерігати за цією виставкою з 22-го вересня до 10 жовтня 2016-го року. Виставкові експонати зберігатимуться у залі дитячої творчості імені Саші Путрі, Полтавського художнього музею (галереї мистецтв) імені Миколи Ярошенка. 

Коментарі

  • Кристина Деманча (23 вересня 2016, 00:10)

    Как по мне, так некоторые дети рисуют лучше чем современные художники.