•  

Якщо Ви «купили» водійське посвідчення, купіть ще й совість!

6050
Якщо Ви «купили» водійське посвідчення, купіть ще й совість!

Площа перед театром Гоголя у Полтаві – чи ненайпопулярніше заборонене місце для паркування. Тут 4 червня група громадських активістів упіймали на гарячому одразу двох посадовців – міського голову Олександра Мамая та керівника апарату облдержадміністрації Миколу Білоконя.

Вищезазначені чиновники, завітавши у справах до театру, мали необачність чи то за браком часу, чи таки зневажаючи дорожній знак – поставити свої автівки у недозволеному для цього місці.

Не вимикаючи камери з питанням про визнання своєї провини активісти звернулися спочатку до міського голови. Але той, не даючи жодних пояснень, сів у авто та поїхав у справах так і не переконавшись, що порушив ПДР.

Миколу Білоконя спідкала та ж доля. Від визнання своєї провини останній не відхрещувався, документи інспекторам ДАІ для складання протоколу надав, коментувати ситуацію на камеру відмовився.

За інформацією, яку телефоном вдалося отримати від черогового інспектора ДАІ, згідно складеного протоколу за скоєне правопорушення 12 червня громадянин Білокінь сплатив штраф у суммі 255 грн.

Виходить, що у одних вистачає совісті - визнавати свої помилки, а у інших – ця «совість» тільки у назві очолюваної політичної партії. Вчіть правила, Олександре Федоровичу, і головне – живіть по совісті! 

Коментарі