Якщо Ви «купили» водійське посвідчення, купіть ще й совість!

ПОЛТАВА
03.07.2015, 15:00

Площа перед театром Гоголя у Полтаві – чи ненайпопулярніше заборонене місце для паркування. Тут 4 червня група громадських активістів упіймали на гарячому одразу двох посадовців – міського голову Олександра Мамая та керівника апарату облдержадміністрації Миколу Білоконя.

Вищезазначені чиновники, завітавши у справах до театру, мали необачність чи то за браком часу, чи таки зневажаючи дорожній знак – поставити свої автівки у недозволеному для цього місці.

Не вимикаючи камери з питанням про визнання своєї провини активісти звернулися спочатку до міського голови. Але той, не даючи жодних пояснень, сів у авто та поїхав у справах так і не переконавшись, що порушив ПДР.

Миколу Білоконя спідкала та ж доля. Від визнання своєї провини останній не відхрещувався, документи інспекторам ДАІ для складання протоколу надав, коментувати ситуацію на камеру відмовився.

За інформацією, яку телефоном вдалося отримати від черогового інспектора ДАІ, згідно складеного протоколу за скоєне правопорушення 12 червня громадянин Білокінь сплатив штраф у суммі 255 грн.

Виходить, що у одних вистачає совісті - визнавати свої помилки, а у інших – ця «совість» тільки у назві очолюваної політичної партії. Вчіть правила, Олександре Федоровичу, і головне – живіть по совісті! 


Читайте також:
Полтавщина — край, де народилося не одне покоління визначних українських діячів культури, науки, мистецтва та політки.
30 травня, 14:19
На тлі карантину через пандемію коронавірусу у Полтавській області планують сприяти туристичній галузі.
30 травня, 09:18
В Оржиці провели засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування.
29 травня, 13:51
Зі зняттям низки карантинних обмежень миргородська влада розпочала підготовчі роботи до купального сезону.
29 травня, 08:46
Борівський розсадник — гордість усього Полтавського лісового господарства, адже тут зростають сосни та дуби для нових лісів.
28 травня, 12:42
Гадяцькі комунальні служби звітують про проведення робіт з благоустрою у парку "Перемога".
28 травня, 09:18