•  

Єврокомісія продовжує тиснути на Угорщину і готує позов до суду: вимога – скасувати закони «Стоп Сорос»

1650
Єврокомісія продовжує тиснути на Угорщину і готує позов до суду: вимога – скасувати закони «Стоп Сорос»

Європейська комісія не полишає спроб змусити Угорщину змінити законодавство щодо організацій, які сприяють міграції із Азії та Африки.

Наразі у Єврокомісії вирішили звернутися до Суду ЄС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відносини з Угорщиною: Зеленський наступає на граблі Порошенка

Ідеться про пакет законів, відомий під назвою «Стоп Сорос». Відповідні закони спрямовані на захист угорського суверенітету від посягань із боку фінансованих з-за кордону організацій, а також протидію нелегальній міграції.

Прийнятий влітку минулого року пакет законів суттєво обмежує діяльність неурядових організацій, значна частина яких отримує фінансування з боку структур Джорджа Сороса. У тому числі нові угорські закони передбачають юридичну відповідальність за сприяння нелегальній міграції.

Попри новий натиск із боку єврокомісарів, в Будапешті заявляють, що готові і надалі захищати свій суверенітет. Речник уряду Іштван Голлік заявив, що Угорщина продовжує дотримуватися норм законодавчого пакету «Стоп Сорос» і готова захищати свої інтереси в суді.

Крім того, як повідомляє «Голос Європи», Угорщина ініціювала спільні дії країн Центральної і Східної Європи щодо недопущення негативних наслідків прийняття Глобального договору ООН щодо міграції. Петер Сіярто назвав цей договір «найбільш небезпечним міграційним документом у світі». Наразі позицію Угорщини підтримали Польща та Естонія.

Схоже

Польський віцеспікер висловила підтримку затриманому українцю Ігорю Мазуру

Мультикультуралізм дістався Полтави: що відомо про здійснений студентом-іноземцем напад на ...

Макрон заявив, що віддає перевагу мігрантам із Африки, аніж представникам ...

Будівництво «Північного потоку-2»: заступник глави Держдепу виступив проти планів Росії ...

Член уряду похвалився фото з противником Ігоря Коломойського

Коментарі