Єврокомісія продовжує тиснути на Угорщину і готує позов до суду: вимога – скасувати закони «Стоп Сорос»

СВІТ
27.07.2019, 11:38
Єврокомісія продовжує тиснути на Угорщину і готує позов до суду: вимога – скасувати закони «Стоп Сорос»

Європейська комісія не полишає спроб змусити Угорщину змінити законодавство щодо організацій, які сприяють міграції із Азії та Африки.

Наразі у Єврокомісії вирішили звернутися до Суду ЄС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відносини з Угорщиною: Зеленський наступає на граблі Порошенка

Ідеться про пакет законів, відомий під назвою «Стоп Сорос». Відповідні закони спрямовані на захист угорського суверенітету від посягань із боку фінансованих з-за кордону організацій, а також протидію нелегальній міграції.

Прийнятий влітку минулого року пакет законів суттєво обмежує діяльність неурядових організацій, значна частина яких отримує фінансування з боку структур Джорджа Сороса. У тому числі нові угорські закони передбачають юридичну відповідальність за сприяння нелегальній міграції.

Попри новий натиск із боку єврокомісарів, в Будапешті заявляють, що готові і надалі захищати свій суверенітет. Речник уряду Іштван Голлік заявив, що Угорщина продовжує дотримуватися норм законодавчого пакету «Стоп Сорос» і готова захищати свої інтереси в суді.

Крім того, як повідомляє «Голос Європи», Угорщина ініціювала спільні дії країн Центральної і Східної Європи щодо недопущення негативних наслідків прийняття Глобального договору ООН щодо міграції. Петер Сіярто назвав цей договір «найбільш небезпечним міграційним документом у світі». Наразі позицію Угорщини підтримали Польща та Естонія.

вибір редакції
Читайте також:
Безвладдя і масові заворушення розв'язали руки поліційському свавіллю у США.
вчора, 12:25
Науковці наполягають на необхідності системних змін, щоб вирівняти криву шкідливих викидів і не допустити найгірших наслідків для клімату.
31 травня, 11:20
Під час протестів були пошкоджені або розграбовані щонайменше 170 магазинів, спалені кілька десятків автомобілів і будівель.
31 травня, 10:11
Ільхам Алієв дав високу оцінку готовності Збройним силам країни захищати її суверенітет і територіальну цілісність.
30 травня, 15:27
Розгортання бойових дій урядових сил країн Західної Африки проти терористів набуває нових обрисів.
30 травня, 13:36
Уряд поступово знімає обмеження, введені у зв'язку з пандемією коронавірусу.
29 травня, 16:54