•  

Затриманого начальника внутрішньої безпеки Полтавській області вже звільнили

52470
Затриманого начальника внутрішньої безпеки Полтавській області вже звільнили

Затриманого під час обшуку 11-го жовтня начальника департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України в Полтавській області Микитенка Олега вже звільнили.

Нагадаємо, що Микитенко Олег “кришував” розкрадання нафтопродуктів з цистерн Укрзалізниці по станціях Кременчук – Ромодан та вирубку лісу в Диканському районі. Неодноразово змушував людей привозити матеріали для будівництва маєтку в Диканьці через працівників Лубенського райвідділу. Під час перебування на посаді начальник ВБ Микитенко придбав собі люксовий седан Лексус.

Під час обшуку, працівниками УСБУ були вилучені кошти, помічені дошки для бані та будівельні матеріали. На обшуку був присутній начальник Департаменту внутрішньої безпеки України Коваль Євген.

За інформацією ОБ, Микитенко був назначений на посаду начальника ВБ за допомогою рідного дядька, який займає високу посаду в Українській православній церкві Київського патріархату. “Найперспективніший” майор внутрішньої безпеки Микитенко кращий друг помічника міністра оборони Бірюкова.

Також затриманий начальник Лубенського ГШР Лапко зараз перебуває в лікарні. Затриманні по ст. 208 начальник Лубенського ВП Овчаренко Василь, якого везли з АТО у наручниках та заступник начальника по громадській безпеці Єрмак очікують суд про застосування мір запобіжного заходу.

Аваков повинен піти у відставку!

Останній Бастіон

Коментарі