Українець Ілля Ковтун виборов золоту медаль на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики

СПОРТ
09 березня, 15:05

Він зумів обійти чинного олімпійського чемпіона Цзоу Цзінюаня з Китаю

20-річний гімнаст із Черкас здобув перемогу у вправах на паралельних брусах. Українець отримав за свій виступ оцінку 14,900 бала та випередив чинного олімпійського чемпіона у цій дисципліні Цзоу Цзінюаня з Китаю (14,900). Трійку призерів замкнув колумбієць Анхель Барахас (14,700).

Ще один українець Олег Верняєв, який ставав чемпіоном Олімпіади-2016 у цій дисципліні, набрав 14,566 бала та посів п'яте місце.

Варто зазначити, що для Ковтуна це вже третє золото цього сезону Кубка світу на паралельних брусах. Також український гімнаст є чемпіоном Європи-2023 у цій дисципліні, а на чемпіонаті світу минулого року він здобув срібло у багатоборстві.

Українська тенісистка Марта Костюк перемогла чешку Маркету Вондроушову в півфіналі турніру WTA 500 у Штутгарті.
20 квітня, 20:20
Львівська шпажистка Анна Максименко стала чемпіонкою світу з фехтування серед кадетів та юніорів.
18 квітня, 09:25
Обдарований спортсмен залишиться на батьківщині. Все тому, що має виконувати пункти укладеного контракту із World Wrestling Entertainment.
18 квітня, 08:18
Цотне Рогава здобув чергову перемогу на рингу.
13 квітня, 18:04