Збірна України здобула «срібло» в естафеті на юніорському чемпіонаті світу з біатлону

СПОРТ
02 березня, 13:07

Українці змогли пройти дистанцією без штрафних кіл

Юніорська збірна України здобула срібні нагороди чемпіонату світу з біатлону. Варто зазначити, що букмекери та фахівці не вважали наших біатлоністів головними фаворитами змагань.

Наша четвірка у складі Степана Кінаша, Богдана Борковського, Сергія Супруна та Віталія Мандзина трималася впродовж перегонів на високих позиціях і змогла у підсумку здобути «срібло».

Українці змогли пройти дистанцією без штрафних кіл, використавши на восьми вогневих рубежах 11 додаткових патронів.

Як пройшла естафета?

• Степан Кінаш завершив свій етап перегонів на межі топ-5. З одним додатковим патроном українець передав естафету з відставанням у 9.8 секунди від лідерів.
  • Богдан Борковський використав на другому етапі одразу п'ять додаткових патронів. Стрільбу українець компенсував ходом: увійшов до п'ятірки найшвидших біатлоністів та зберіг для збірної п'яте місце.
  • Сергій Супрун, попри один промах на «лежці», заїхав до топ-3 після свого другого вогневого рубежу. Українець продемонстрував другу швидкострільність на етапі (0.8 секунди від лідера) і виводив Віталія Мандзина третім.
  • Мандзин зберіг позицію з двома додатковими патронами на «лежці». А на заключній стрільбі випередив француза Жака Жеффері, виходивши на останнє коло вже другим!
  • На своєму етапі Мандзин був найшвидшим біатлоністом: випередив норвежця Ісака Фрея на 5.8 секунди за роботою на дистанції. На «лежці» Фрей був близький до кола штрафу, але закрив мішені з трьох додаткових патронів.
  • Фінішну лінію Віталій перетнув другим, з відставанням у 56.5 секунди від нових чемпіонів світу з Норвегії, які перемогли в естафеті попри одразу три кола штрафу. Трійку призерів замкнули французи.