Created with Sketch.

20 секунд, що змінили все...

28 квітня, 09:27

Як коротке судове засідання «обнулило» справу директора «Лісів України» Болоховця.

Апеляційна палата ВАКС скасувала підозру у незаконному збагаченні директору «Ліси України» Юрію Болоховцю. Причина звучить доволі дивно: запис судового засідання щодо дозволу на обшук тривав 20–30 секунд. Замало — тож не зараховано.

Про це пише «Викривач».

Разом із цим «обнулилися» і докази: телефони, листування, історії про майно. Якщо засідання коротке — значить, і обшук ніби не дуже законний. А якщо обшук «ніби», то і все інше під питанням.

Думаю, було так: спочатку суд першої інстанції відмовляє у скасуванні підозри, щоб не відкривати шлях для оскарження. Потім апеляція, яка теж у межах ВАКС, уже ставить крапку.

І тут цікаво інше. Коли йдеться про гучні справи, зазвичай інформаційний простір вибухає. А тут — тиша. Жодних гучних заяв, жодних «зрад». Навіть Ярослав Железняк якось не поспішає з реакцією. Як так-то?

Читайте також
Porsche, мільйони і брехня: нова легенда ексзаступника генпрокурора Вербицького
Опінії
Справа про корупцію у Верховному Суді
Кримінал
Князєв вручив 50 тисяч доларів судді Прокопенку за рішення на користь Жеваго
Кримінал
ДБР розслідує корупційні схеми при закупівлі м’ясних консервів для ЗСУ:
Кримінал
Французькі правоохоронці провели обшуки в Єлисейському палаці
Політика
НАБУ повідомили про підозру екскерівникові Держрезерву у справі про корупцію
Кримінал