Екскерівник ОП Андрій Єрмак таємно відвідав офіс Служби зовнішньої розвідки на броньованому Mercedes.
05 грудня, 20:46
Підписуйтесь на
нас у соц-мережах:
нас у соц-мережах:
Голова «Нафтогазу» Корецький передав контроль над 40 облгазами своєму раднику, ексменеджеру Ахметова Литовці.
04 грудня, 12:05
Чому «Українська правда» та НАБУ на боці Ложкіна?
04 грудня, 11:00
А її зять уникнув арешту коштів.
04 грудня, 10:16
Київський апеляційний суд на засіданні 3 грудня прийняв рішення звільнити детектива НАБУ Рслана Магомедрасулова з-під варти.
03 грудня, 16:51
Печерський суд Києва змінив запобіжний захід батьку детектива НАБУ Руслана Магамедрасулова Сентябру.
02 грудня, 15:49
Нардепи відмовляються голосувати за бюджет та вимагають відповідей щодо пошуку коштів у тіньовій економіці.
02 грудня, 08:00
САП подала до ВАКС позов, щоб визнати необґрунтованими та стягнути понад 8,6 млн грн у вигляді люксових автівок нардепа Литвиненка.
01 грудня, 19:56
Вищий антикорупційний суд заочно обирає запобіжний захід співвласнику «Квартал-95» Тімуру Міндічу.
01 грудня, 17:00
За тиждень до відставки Єрмак вимагав звільнення Малюка через те, що той «проґавив» операцію НАБУ.
01 грудня, 12:05
Міндіч-гейт/
НАБУ викрило групу, яка стежила за детективами та мала досьє на політиків, СБУ та журналістів
Злочинна група, пов’язана з Міндічем, яку викрило НАБУ, мала доступ до конфіденційної інформації та стежила за детективами Бюро.
01 грудня, 11:36