Created with Sketch.

50 % ринку автобусних перевезень є нелегальними, — Омелян

02.09.2018, 18:13

Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив: щонайменше половина автобусних перевезень в Україні здійснюється без відповідних документів.

«Зараз концентруємо свою увагу на ліквідації так званих «чорних перевізників». Це стосується не лише російського напрямку, а й усієї України», — зазначив чиновник.

Так, за приблизними підрахунками міністерства, мінімум 50% всіх автобусних перевезень є в "сірій" або в "чорній" зоні, тобто компанії або перевізники взагалі не мають жодних документів чи прав возити людей, а їх автобуси переобладнані з порушеннями техніки безпеки.

Омелян підкреслив, що цього тижня під час його робочої поїздки до Донецької та Луганської областей було задокументовано багато фактів роботи "чорних" перевізників.

Так, за його словами, відомством були зафіксовані факти, коли «відверто кримінальні угруповання» покривають поїздки у Росію.

«Безумовно, це буде мати відповідну реакцію з боку Міністерства інфраструктури спільно з правоохоронними органами, Державною службою безпеки на транспорті», - сказав Омелян.

Він сподівається, що запровадженню електронного кабінету перевізника допоможе збільшенню рівня прозорості у сфері транспортних перевезень.

Читайте також: Кінець ери маршруток?

http://bastion.tv/news/kinec-eri-marshrutok/

Читайте також
Північна Корея готується до майбутньої зустрічі Трампа та Кім Чен Ина
Полтава
ДБР повідомило про підозру організаторам незаконної приватизації землі у нацпарку на Полтавщині
Полтава
Німеччина зважується на важливий крок щодо активів «Роснафти» — Reuters
Полтава
Корупція у податковій: викрито конвертаційний центр з оборотом 15 млрд грн
Полтава
Податкова знижка: перелік витрат, які можна компенсувати
Полтава
«Останній Бастіон» вітає українських учителів із професійним святом
Полтава