Created with Sketch.

Білий дім надав держустановам місяць на видалення TikTok

28.02.2023, 12:50
Шаланда Янг

Держслужбовцям США дали 30 днів на видалення TikTok. Таку ж заборону вже запровадили й у Канаді та Єврокомісії.

Білий дім у понеділок, 27 лютого, надав федеральним відомствам США 30 днів для видалення китайського відеододатка TikTok з усіх урядових ґаджетів.

Про це повідомляє медіа агенція Останній Бастіон з посиланням на агенцію AFP з посиланням на службову записку, поширену установам директоркою адміністративно-бюджетного управління Білого дому Шаландою Янг.

У відповідь на це китайська компанія подала на владу США до суду і той став на бік розробників. Пізніше обмеження скасував Джо Байден, який змінив Трампа на посаді президента - замість заборони новий президент закликав уряд перевіряти, чи становлять додатки ризик для національної безпеки та американського народу.

Читайте також
TikTok у США викуплять бізнесмени, пов’язані з Трампом — NYP
Політика
У США хочуть заборонити TikTok
Світ
Величезне нафтогазове родовище залишається неосвоєним через технологічні труднощі
Світ
Ексочільник «Моссаду» відкрито хизується, що «Ізраїль» створив глобальну терористичну мережу
Світ
Літак президента Колумбії не зміг дозаправитися в Іспанії
Світ
Сенатори США підтримують заяву Трампа про можливе тестування США ядерної зброї
Світ