Бойовики гатили з гранатометів, кулеметів, мінометів та стрілецької зброї.
вчора, 18:05
Ухвалений парламентом Угорщини закон, який забороняє пропаґанду гомосексуалізму серед неповнолітніх осіб, порушує цінності ЄС.
вчора, 11:34
Колишній водій шкільного автобуса і палкий соціаліст Ніколас Мадуро переконаний, що США мають допомогти фінансово найбіднішим країнам світу.
вчора, 08:12
Великий Кобзар був розфарбований у російський триколор, а на постаменті можна було побачити відомі елементи російської пропаганди.
22 червня, 15:50
Колишній президент Ісламської республіки Афґаністан Хамід Карзай вважає, що США, як колись СССР, зазнали поразки у війні з моджахедами.
22 червня, 12:04
Уссурійський гарнізонний суд Приморського краю запроторив до колонії суворого режиму п'ятьох строковиків російської армії.
22 червня, 08:48
Французького міністра середини ХХ століття Роберта Шумана, який заклав основи Європейського союзу, невдовзі можуть проголосити святим.
22 червня, 07:59
Кремлівські чиновники мають намір дозволити громадянам РФ перегляд кіно інтимного характеру через запровадження відповідного сервісу.
21 червня, 13:07
Міґраційна хвиля нелеґалів, які прямують з Азії до Європейського союзу транзитом через Білорусь і Литву, досягла історичного максимуму.
21 червня, 11:45