Created with Sketch.

Білорусь хоче купити додаткові ЗРК "Тор-М2", щоб захищатись від польських Bayraktar TB2

30.12.2021, 10:01
Фото: google

На даний момент Білорусь має близько 20 таких ЗРК

Федеральна служба військово-технічного співробітництва РФ заявила, що Міноборони Білорусі досі не подавало Кремлю офіційну заявку на поставку зенітно-ракетних комплексів С-400.

Але натомість Білорусь хоче купити в РФ додаткові ЗРК малої дальності "Тор-М2". Про це пише портал Defence24.

 Автори порталу допускають, що воєнно-політичне керівництво Білорусі просто не знайшло гроші на купівлю таких дорогих систем, як ЗРК С-400. Тому для посилення білоруської ППO було обрано більш "бюджетний" варіант із купівлею комплексів "Тор-М2".

Відомо, що на даний момент Білорусь має близько 20 таких ЗРК, які були поставлені у 2011-2018 роках та зведені у п’ять батарей. За російськими нормативами, для прикриття особливо важливих об’єктів необхідно зосередити мінімум три батарейні комплекти ЗРК "Тор-М2".

 Автори Defence24 припускають, що Білорусь захоче придбати як мінімум один додатковий батарейний комплект ЗРК "Тор-М2". Але що і від чого захищатимуть ці комплекси – поки не зрозуміло.

Тут можемо висловити припущення, що Мінську додаткові комплекси Тор-М2 потрібні, щоб відбиватись від польських безпілотних комплексів Bayraktar TB2, поставки яких для збройних сил Польщі почнуться уже в 2022 році.

 

Читайте також
Білоруський Мі-24 збив дрона, який летів в Україну
Війна
В Білорусі цієї ночі збивали російські «Шахеди»
Війна
Експосол Білорусі у Німеччині покінчив життя самогубством
Світ
Партизани зафіксували прибуття військової техніки московії до Білорусі
Війна
США закликали своїх громадян покинути Білорусь
Війна
Вагнерівці почали прибувати до Білорусі
Війна