Кількість автократій нині охоплює 46% світового ВВП, тоді як у кульмінаційну мить попередньої демократизації у 1992 році – всього 25%.
21:39
"Віцепрезиденту" Андрію Єрмаку і його ручному "яструбу" Олегу Татарову віднині буде важко впливати на вітчизняний контррозвідувальний орган.
17:44
Суд у Франції відмовив в екстрадиції Жеваго до України
17:33
Єреван благає Тегеран допомогти у новому потенційному конфлікті проти Баку. Москва також стояти осторонь Кавказького питання не збирається.
16:00
Крім того, Джо Байден у рамках саміту на підтримку демократії також оголосив про виділення 690 млн доларів для підтримки демократії
09:07
Москва покладається на Іран у плані військової підтримки вторгнення в Україну
08:15
Пекін не вважає Київ суб'єктом міжнародної політики, а радше пересиченим західною зброєю та грошима бунтівним васалом Москви.
вчора, 18:46
Наперекір зубожінню, депопуляції та масовій міграції, спричинених російською агресією, Зе-влада готується встановити фіскальну кабалу.
вчора, 18:15
Відповідальні за підтримання у належному стані та розвиток благоустрою нашої громади чиновники хизуються прогулянками у дорогезному вбранні.
вчора, 16:53
Влада заборонила журналістам працювати в "червоній зоні", у "помаранчеву" допускають лише медійників "Єдиного ЗелеМарафону".
вчора, 16:32