Created with Sketch.

Білорусь отримала російські БТР-82А

03.12.2021, 11:47
Фото: google

Екіпажі отримали формуляри від техніки.

Бронетранспортери БТР-82А російського виробництва надійшли до 120-ї механізованої бригади збройних сил Білорусі. Про це інформує https://mil.in.ua/uk/news/120-ta-mehanizovana-brygada-bilorusi-otrymala-rosijski-btr-82a/

На стройовому плацу 120-ї окремої гвардійської механізованої бригади збройних сил Білорусі, 1 грудня, пройшов ритуал вручення особовому складу нової бронетехніки.

БТР-82А надійшли на озброєння 339-го окремого мотострілецького батальйону механізованої бригади, повідомили у пресслужбі міноборони Білорусі.

 Екіпажі отримали формуляри від техніки. Після проходження урочистим маршем особовий склад завантажився у БТР-82А та у складі механізованої колони відбув до місць зберігання техніки. На початку жовтня, аналогічну бронетехніку отримали військовослужбовці 6-ї окремої гвардійської механізованої бригади збройних сил Білорусі.

Першу велику партію бронетранспортерів БТР-82А та БРЕМ-К на шасі БТР-80 до Білорусі було відправлено з Росії наприкінці вересня. Бронетехніка виробництва АТ «Арзамасский машиностроительный завод», прибула на залізничну станцію Озерищі в Мінську.

Тоді було повідомлено, що основна частина техніки надійде на озброєння 120-ї окремої механізованої бригади. Кілька одиниць бронетехніки отримає 72-й Об’єднаний навчальний центр та Військова академія Білорусі.

За даними пресслужби міноборони Білорусі, переозброєння проходить в плановому порядку для заміни гусеничної броньованої техніки механізованих бригад на колісну.

БТР-82 – це глибока модернізація радянського бронетранспортера БТР-80, що отримала нову башту з 30-мм гарматою 2А72. Розроблений і виробляється на АТ «Арзамасский машиностроительный завод» у Росії.

Бронетранспортер призначений для транспортування підрозділів, їх вогневої підтримки в бою, знищення живої сили, протитанкових засобів і легкоброньованої ворожої техніки.

Корпус бронетранспортера є модернізованим корпусом БТР-80. Він забезпечує розміщення відділення десанту, подолання водних перешкод, захист від зброї масового ураження. Протикульове бронювання корпусу і башти, забезпечує захист від куль стрілецької зброї та уламків мін і снарядів.

Читайте також
Партизани зафіксували прибуття військової техніки московії до Білорусі
Війна
США закликали своїх громадян покинути Білорусь
Війна
Вагнерівці почали прибувати до Білорусі
Війна
Лукашенко вмовив Путіна прийняти умови Прігожина
Політика
У Білорусі фіксують активність російських військових вертольотів, - "Беларускі Гаюн"
Війна
СБУ навчилася проводити операції світового рівня
Війна