Президент Польщі заявив, що у відносинах із росією не може бути «жодних угод», оскільки Москва діє на основі «брехні».
вчора, 16:44
Перемовники зі США та України зустрілися у Флориді, щоб обговорити припинення війни.
30 листопада, 20:02
Американська торгова палата у рф нагородила спецпосланця рф Кирила Дмитрієва за «лідерство у сприянні діалогу між США та росією».
30 листопада, 13:05
Міністерства закордонних справ Казахстану та Туреччини засудили українські атаки на нафтовий термінал та танкери у Чорному морі.
30 листопада, 10:14
Дві історії родини Сушкевичів.
30 листопада, 09:45
У останні місяці 2025 року Європа стикається з безпрецедентним наростанням гібридних атак з боку росії.
30 листопада, 06:26
Школярі Північної Кореї з четвертого класу вивчатимуть російську мову як іноземну.
29 листопада, 22:06
Наближені до Трампа магнати вже почали таємні переговори щодо спільного використання російських природних ресурсів.
29 листопада, 19:51
У жовтні Німеччина зафіксувала найбільшу кількість дронів над військовими базами.
29 листопада, 18:34
Як «пластикова піраміда Аврори», її імпорт з Китаю, піар й політика може втопити полтавців в онкології та фінансуванні російської армії.
29 листопада, 14:13