Created with Sketch.

Біля будівлі Конституційного суду України проходить акція протесту проти продажу землі

03.06.2021, 12:31
Мітинг під Конституційним судом

Біля будівлі КСУ тисячі людей беруть участь в акції протесту проти продажу землі

Сьогодні Конституційний суд розглядає подання народних депутатів щодо конституційності закону, який дозволяє продаж земель сільськогосподарського призначення.

Представники Правого Сектору та Останнього Бастіону, які перебувають під Конституційним судом, закликають суд визнати неконституційним закон, що дозволяє продавати землю сільськогосподарського призначення.

Ми висловлюємо незгоду з рішеннями семітського уряду, котрий узурпував владу в Україні.

Продаж землі призведе до того, що ті, хто працюють на ній, – дрібні фермери та селяни – залишаться без землі, її скуповуватимуть великі агрохолдинги, а також іноземні інвестори, адже у дрібних фермерів та селян немає фінансових можливостей придбати цю землю.

Дії Зеленського та його уряду є наслідковою політикою голодомору 32-33-го років, коли шляхом геноциду та репресій намагалися знищити наших дідів та батьків і стерти українську націю з лиця землі.

Євреї, котрі узурпували владу в Україні, намагаються позбавити українців власної землі й власної мови та влаштувати тут другу Палестину.

Фоторепортаж з місця події

Акція протесту проти продажу землі
Акція протесту проти продажу землі
Акція протесту проти продажу землі
Акція протесту проти продажу землі
Акція протесту проти продажу землі
Акція протесту проти продажу землі
Акція протесту проти продажу землі
Акція протесту проти продажу землі

Читайте також
У Черкасах організували протест із вимогою об’єктивного розслідування справи Русінова
Політика
Вимагають вищих зарплат і кращих умов — працівники Лувру страйкують дев'ятий раз
Політика
У США тисячі людей протестували через загибель жінки під час сварки з агентом ICE
Світ
«Геть ICE з нашого міста»
Світ
В Іспанії почалися антиурядові протести
Політика
У Вашингтоні протестувальники вимагали імпічменту Трампа
Світ