Created with Sketch.

Бомбардувальники НАТО увійшли в повітряний простір Балтійського регіону

17.11.2025, 19:20

Флот росії піднято по тривозі.

Американські важкі бомбардувальники B-52 вже кілька днів літають над Шлезвіґ-Гольштейном і Мекленбургом — Передньою Померанією.

Зазвичай ці стратегічні літаки патрулюють території над Тихим океаном або тренуються над пустелями Невади, але нині вони проходять над Рюґеном, Ростоком і вздовж усього балтійського узбережжя.

Про це повідомляє NEXTA.

Місія Bomber Task Force Europe стартувала з бази Морон в Іспанії, а офіційні цілі — робота з союзниками та «посилення координації» у регіоні. Один із маршрутів пролягав майже до фінсько-російського кордону з дозаправкою в повітрі.

москва у відповідь направила до німецького острова Фемарн свої кораблі: фрегат «Неустрашимый» і десантний корабель «Александр Шабалін».

Читайте також
Фінляндія інвестує 44 мільйони євро у системи боротьби з дронами на кордоні з рф
Світ
НАТО відпрацьовує оборону Сувальського коридору
Війна
Китай вперше порушив територіальні води Тайваню
Політика
Шведський сигнал тривоги
Війна
Шведські винищувачі двічі перехопили російські літаки над Балтійським морем
Війна
Французькі літаки 11 разів за тиждень перехопили російські літаки над країнами Балтії
Війна