Created with Sketch.

Британія частково призупиняє продаж зброї Ізраїлю

02.09.2024, 09:21

Це пов'язано з ризиками того, що озброєння може бути використане із «серйозним порушенням міжнародного гуманітарного права».

Влада Великої Британії призупиняє дію деяких ліцензій на продаж зброї Ізраїлю через ризик можливості її використання із порушенням норм міжнародного права.

Про це заявив очільник британського МЗС Девід Леммі, пише Sky News.

За словами Леммі, це рішення було ухвалене після перегляду ліцензій на експорт британської зброї, під час якого було виявлено «очевидний ризик» того, що озброєння може бути використане із «серйозним порушенням міжнародного гуманітарного права».

Глава зовнішньополітичного відомства уточнив, що дію приблизно 30 із 350 ліцензій буде призупинено, зауваживши, що «це не ембарго на постачання зброї».

«Поставши перед таким конфліктом, як цей (війна в секторі Гази. – Ред.), уряд зобов'язаний переглянути британські експортні ліцензії. Це не повна заборона, це не ембарго на постачання зброї», – наголосив британський посадовець.

Зазначається, що Британія безпосередньо не постачає зброю Ізраїлю, але надає британським компаніям експортні ліцензії на її продаж.
Читайте також
Полон вбиває!
Війна
The Guardian: Нетаньягу і путін — два головні лиходії нашого часу
Війна
РФ «створює» чергові загони з українських полонених
Опінії
Україні в жодному разі не варто влазити у дискусію про «першопричини конфлікту»
Війна
Спільник воєнного злочинця Нетаньягу закликав до масового вбивства дітей Ґази
Війна
Сіоністи лютують
Війна