Created with Sketch.

Були «слуги» – стали «династія». Велике будівництво Чернишова

23.10.2025, 16:05

Як віце-прем’єр Чернишов під час війни будував котеджне містечко.

У серпні цього року автор цього матеріалу дорогою додому сів у таксі. Водій подякував за роботу і розповів історію про те, що кілька днів тому підвозив будівельника, який, мовляв, будував маєток Чернишову і його друзям.

– Зараз чи колись давно?
– Зараз. Він ще казав, що спочатку будували маєток комусь дуже важливому, а потім іншим.

Кількома днями раніше (або: декілька днів до того) — за збігом обставин — у колег з «Бігус.Інфо» вийшов матеріал про чотири нові маєтки, які під час війни зводила під Києвом компанія, пов’язана з віце-прем’єр-міністром Олексієм Чернишовим.

Збіг чи ні, але, за інформацією джерел «Української правди» у політичних колах, минулого місяця у вже колишнього віце-прем’єр-міністра Олексія Чернишова НАБУ і САП вдруге провели обшуки. Але цього разу — не у справі з квартирами, а вже у справі про будинки.

Ті ж самі джерела наголошують, що після нових обшуків Чернишов уперше за довгий час терміново відвідав Офіс президента.

Раніше «Українська правда» вже розповідала, як влада намагалась врятувати Чернишова від підозри НАБУ — і як, зокрема, ця справа стала однією з причин, які змусили Офіс президента в липні цього року піти на знищення НАБУ і САП.

Цього разу ми розповімо подробиці нової справи Чернишова — про котеджне містечко з промовистою назвою «Династія». Подробиці — у нашому новому матеріалі:

Читайте також
Люстрований міліціонер із часів Януковича: як Ільчишин повернувся у владу і накопичив статки
Опінії
Консорціум Стефанішина заборгував майже 7,5 мільйона гривень за управління арештованими активами
Політика
ВАКС може закрити понад 70 проваджень НАБУ через пропущені терміни слідства
Кримінал
НЕ РЕМОНТУВАТИ СВЕРДЛОВИНИ ВИГІДНО
Політика
«Бурштиновий мільйонер»
Кримінал
Турпітько і данські гроші: як «міжнародне партнерство» може стати новою годівницею
Політика