Created with Sketch.

Через коронавірус Укрспирт запустив у роботу ще чотири заводи

18.03.2020, 19:44
Фото: business.ua

Підприємство збільшує виробництво спирту в першу чергу для забезпечення потреб медичної системи, – директор компанії.

ДП «Укрспирт» запустило у роботу ще чотири заводи через підвищений попит на медичний спирт у зв'язку із поширенням коронавірусу.

Про це повідомляє пресслужба ДП «Укрспирт».

«Загалом у виробничому плані на березень було передбачено роботу 10 заводів. Сьогодні ми прийняли рішення запустити в роботу ще чотири заводи», – зазначив в.о. директора ДП «Укрспирт» Сергій Блескун.

Повідомляється, що підприємство збільшує виробництво спирту в першу чергу для забезпечення потреб медичної системи.
 

«Ми швидко зреагували на зростання запиту, відсьогодні працюють 14 заводів одночасно. За потреб, ми готові і надалі збільшувати об’єми виробництва. У нас є для цього і потужності, і сировина», – додав Блескун.

В «Укрспирті» зазначили, що при цьому на підприємстві діє посилений дезінфекційний режим, для всіх працівників закупили маски, а частину співробітників перевели на дистанційну роботу.

Нагадаємо, що «Укрспирт» прибуткове державне підприємство, втім 18 лютого ц.р. стратегія приватизації ДП «Укрспирт» була підтримана комітетом Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики.


 

Читайте також
Зустріч Трампа і путіна завершилася. Що заявили?
Політика
США розглядають санкції проти «Роснефти» та «Лукойлу», якщо путін відмовиться від припинення вогню
Політика
США хочуть залучити російські атомні криголами до видобутку газу
Політика
Зустріч Трампа та путіна відбувається у форматі «три на три»
Політика
Келлога не включили до складу делегації США на Алясці через позицію росії – CNN
Політика
Обміни територіями обговорюватимуть на зустрічі з путіним, але рішення має прийняти Україна, - Трамп
Політика