Created with Sketch.

Чергова брехня Зеленського

12 вересня, 09:18

Зеленський заявив, що Україна не торгує землею й не кидає своїх людей.

Україна поверне всі окуповані території та всіх своїх громадян. Про це заявив Володимир Зеленський під час саміту Кримської платформи.

«Ми нічого й нікого не залишимо у неволі. Я хотів би, щоб це чули всі наші громадяни в Україні, на тимчасово окупованих територіях України – хоч би де ви були й хоч би як вам було складно. Це частина нашої моралі. Україна не торгує своєю землею й не кидає своїх людей», – сказав Зеленський

Він наголосив, що Україна знає, пам’ятає та бореться за кожного з кримських в’язнів росії, за всіх цивільних і військових, дорослих і дітей, які перебувають у полоні чи тимчасовій окупації.


31 березня 2020 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» № 552-IX, яким було знято мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення.

28 квітня Зеленський підписав закон щодо обігу земель сільськогосподарського призначення.

Йдеться про землю сільськогосподарського призначення. В Україні 42 млн га аграрних угідь. На переважну частину – 41 млн га – з 2002 року до 1 липня 2021 року поширювалася дія мораторію на продаж.

Дві третини останніх – 27 млн га – це земельні ділянки (паї), розподілені у 1990-х роках серед 6,9 млн працівників колгоспів та колгоспних пенсіонерів. Саме цю землю тепер можна продавати і купувати.

Законом передбачено, що з 1 липня 2021 року право власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення площею до 100 гектарів можуть набувати виключно громадяни України.

З 1 січня 2024 року таку можливість отримали також юридичні особи. Вони можуть купувати до 10 тисяч гектарів землі.

З початку 2024 року юридичні особи  купили 8 тис. 849 земельних ділянок сукупною площею 26,2 тис. га.

Про це відомо з аналітичного звіту про ринок землі Київської школи економіки, який опублікували 30 серпня.

Площа ділянок, придбаних ними цьогоріч, розподілена за областями нерівномірно – 26% від сукупної площі ділянок розташовані на Полтавщині. До регіонів-лідерів також входять прифронтові Дніпропетровська (11% від площі придбаних ділянок) та Сумська (8%) області.

Понад 254 000 угод з купівлі-продажу української сільгоспземлі було укладено за три роки відкритого ринку землі, повідомив сервіс Опендатабот. Загалом українці придбали пів мільйона га землі із середньою вартістю у 41 000 грн. Найбільш запитаними стали угіддя на Полтавщині, а найдорожчими – в Івано-Франківській області.

За весь час роботи ринку найбільш запитаними стали угіддя на Полтавщині: там продали 60 360 га. Середня ціна гектара землі в регіоні сягала 42 650 грн. Далі йдуть Дніпропетровщина – 58 869 га та Харківщина – 54 458 га.

Початок повномасштабної війни вплинув на запит покупців і ціни на угіддя. За перше півріччя цього року українці придбали 17 036,6 га землі на Полтавщині, в середньому, сплативши по 52 590 грн за 1 га. На Дніпропетровщині від початку поточного року продали 12 952,7 га по 34 000 грн. Замість прифронтової Харківщини у трійку лідерів піднялася Кіровоградщина: 9375 га по 38 000 грн за 1 га.

Останній Бастіон нагадує читачам, що у січні 2020 року Володимир Зеленський перебував з робочим візитом в Омані.

Секретар Радбезу Московії Микола Патрушев прилетів із Москви в Оман чартерним літаком Bombardier Global Express 6000 із бортовим номером 9H-VJN вночі 8 січня.

8 січня 2020 року з аеропорту міста Маскат, столиці Оману, о 18:30 (за київським часом) вилетів чартерний літак Bombardier Global Express 6000 із бортовим номером 9H-VJN, на борту якого перебував  Володимир Зеленський.

Тож очевидно, що в Омані Зеленський міг мати зустріч з Патрушевим, хоча обидві сторони це заперечують.

Подальші події розвивались наступним чином:

26 лютого 2020 року Володимир Зеленський анонсував плани по Чонгару: «Держава спільно з компанією Socar до кінця року відкриє на Чонгарі великий хаб - центр надання адміністративних послуг, зону відпочинку та інші дуже важливі об'єкти».

10 грудня 2020 року Андрій Єрмак у своїй колонці на УП звітував про виконання плану щодо домовленостей та зобов'язань, які виникли на зустрічi лідерів «Нормандської четвірки».

«Завдяки зміні президентом Зеленським принципів державної політики, Україна робить набагато більше для допомоги нашим громадянам, які змушені залишатися на тимчасово окупованій території, ніж було домовлено», — написав Андрій Єрмак.

«Наприклад, украй важливо убезпечити людей по обидва боки лінії зіткнення від величезної кількості смертоносних мін», - наголосив керівник ОП і додав: «Наша делегація доклала максимум зусиль, аби погодити у серпні 20 ділянок для розмінування. Потрібно швидко виконувати цей план. Цю роботу може на власні очі побачити кожен, хто відвідає нові контрольні пункти на лінії розмежування, розбудовані за принципом сучасних сервісних хабів», - зазначив Андрій Єрмак.

23 листопада 2021 року віцепрем'єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук пообіцяла, що впродовж трьох місяців команда Мінреінтеграції запустить автобусні шатли на КПВВ «Чонгар» та «Каланчак»: від пункту пропуску до адміністративної межі.

14 лютого 2022 року (за 10 днів до повномасштабного вторгнення) на КПВВ «Чонгар» та «Каланчак» розпочали курсувати автобусні шатли від пункту пропуску до адміністративної межі. На тиждень раніше ніж обіцяли, відзвітувала Ірина Верещук.

24 лютого 2022 року через КПВВ «Чонгар» та «Каланчак» на територію України увійшли війська Московії, які захопили південь країни, Херсон, Мелітополь, Енергодар та заблокували Маріуполь.

Окупанти за 6 місяців 2024 року захопили вже більше територій, ніж Україна звільнила під час контрнаступу у 2023 році.

Financial Times пише, що армія рф за пів року 2024-го захопила вже більше територій (592 кв. км), ніж Україна звільнила під час контрнаступу 2023 року (321 кв. км).

Для нас очевидно — хто винен у здачі третини території України, і це не військові, які героїчно захищали Україну від московитської навали. Винні ті, хто ударними темпами запускав автобусні шатли на КПВВ «Чонгар» та «Каланчак», замість того, щоб посилити війська на півдні України.

Кандидатка в президенти США від Демократичної партії Камала Гарріс під час дебатів із Дональдом Трампом розповіла, що за кілька днів до початку російського вторгнення зустрічалася з Зеленським та поділилася з ним американськими розвідувальними даними.

Я зустрічалася з Зеленським за кілька днів до того, як росія вторглася в Україну… Я поділилася з президентом Зеленським даними американської розвідки про те, як він може захистити себе, — заявила Гарріс під час дебатів на телеканалі ABC.

А 19 лютого 2022 року, під час свого виступу на Мюнхенській конференції з безпеки, Зеленський заявив: «Я думаю, що російська федерація - це теж люди, це теж росіяни. Вони не зможуть піти війною на Україну».

У грудні 2022 року Зеленський дав інтерв'ю Financial Times. Він збрехав американським журналістам про те, що жодна країна не надала Україні розвідданих про наступ росіян.

Ніхто не показував нам конкретних матеріалів, що це буде з того чи іншого напрямку, - заявив Зеленський.

Торгівля українською землею — перше, що зробив Зеленський, якого сіоністи привели до влади.

Здача третини територій доводить державну зраду Зеленського, за яку передбачена кримінальна відповідальність за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України.

P.S. Принагідно «Останній Бастіон» нагадує високоосвідченим поціновувачам Зеленського про обіцянки їхнього лідора.

Читайте також
72-га виходила з Вугледару важко, з великими втратами
Опінії
Тупість чи зрада?
Опінії
Сибіга обговорював можливість припинення війни по лінії фронту, - Financial Times
Політика
Так виглядають мільярди гривень на фортифікаційні споруди на Покровському напрямку
Війна
ДБР передало в суд справу Дубінського й Деркача про держзраду
Кримінал
СБУ підтвердила звʼязок будівельників меморіального кладовища з підсанкційним бізнесменом
Політика