Created with Sketch.

ДБР оголосить нардепа Киву у міжнародний розшук

12.03.2022, 16:03

Психічно хворого нардепа підозрюють у державній зраді

Слідчі Державного бюро розслідувань зібрали необхідний пакет документів для оголошення народного депутата Іллі Киви в міжнародний розшук, який найближчим часом буде скеровано до закордонних колег. Про це ДБР повідомляє у Telegram.

Нагадаємо, що Личаківський районний суд Львова 10 березня задовольнив клопотання слідчого управління Державного бюро розслідувань та обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою народного депутата від ОПЗЖ Іллю Киву.

6 березня стало відомо, що Генпрокуратура України заочно повідомила Іллі Киві підозру у державній зраді.

Кива підозрюється у скоєнні кримінальних правопорушень передбачених ч. 3 ст.110 Кримінального кодексу (Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України), ч.1 ст.111 ККУ (Державна зрада), ч.2 ст. 436-1 ККУ (Публічне використання символіки комуністичного тоталітарного режиму).

Читайте також
«Мені дуже треба»: путіністка Таїсія Повалій пояснила, чому рф має захопити Київ
Війна
19-річна донька священника з Покровська передавала дані про ЗСУ агенту ФСБ, — CNN
Війна
СБУ заявила про затримання викладачки університету, яка коригувала удари авіабомб рф по Харкову
Війна
Мільйонні розкрадання та «чорна» бухгалтерія
Війна
Колаборантові Сальдо оголосили ще одну підозру
Політика
Національна поліція повідомила про чергову підозру Сергію Чередніченку
Кримінал