Created with Sketch.

Де дивитися фінал Євро 2020 Італія – Англія

11.07.2021, 14:23

Початок поєдинку о 22.00

Сьогодні, у неділю, 11 липня, на чемпіонаті Європи з футболу буде зіграно останній матч. Італія та Англія визначать найсильнішу команду турніру. Гра розпочнеться о 22:00.

У прямому ефірі матч Італія – Англія транслюватимуть телеканали «Україна» та «Футбол 1».

Прикметно, що обидві збірні команди не програли жодного матчу на турнірі.

Так, на груповій стадії Італія виграла всі три матчі – у Туреччини (3:0), Швейцарії (3:0) та Уельсу (1:0).

Далі почалася стадія плей-офф.

В 1/8 фіналу «Скуадра Аздурра» в додатковий час дотиснула непоступливу Австрію  (2:1 в додатковий час). Нагадаємо Австрія переграла на груповій стадії Україну.

У чвертьфіналі Італія здолала Бельгію (2:1) та в півфіналі – Іспанію (1:1, по пенальті – 4:2).

Англія, своєю чергою, на стадії групового етапу переграла Хорватією – 1:0, розійшлася миром з Шотландією – 0:0 і здолала Чехію – 1:0.

В 1/8 фіналу англійці впевнено переграли Німеччину (2:0), в 1/4 розгромила Україну (4:0), а в півфіналі у поєдинку з вигаданим порушенням у штрафній данців  в овертаймі здолали Данію (2:1).

Спорт
"Динамо" – "Ворскла": онлайн-трансляція матчу
Спорт
Франція-Україна. Сьогодні відбудеться чвертьфінальна дуель молодіжного Євро-2023