Із року в рік українці відзначають День писемності, вважаючи, що її принесли нам греки Кирило (Константин) і Мефодій (Михаіл) із Салонік.
16:01
Лідери G7 наголосили, що мир "неможливий без повного та беззастережного виведення російських військ та військової техніки"
19 травня, 14:56
Необхідне для російських оборонних компаній обладнання в рф завозять військові підрядники, що уникнули потрапляння в списки санкцій
18 травня, 11:51
Римський понтифік не має боєздатних дивізій, натомість у нього по всьому світу є сотні мільйони вірян, зазомбованих російською пропагандою.
14 травня, 21:28
Ніхто не може повалити політичний апарат без контролю над культурним фундаментом. Тобто, основи, на якій і ґрунтується державна влада.
13 травня, 21:19
Зовнішньополітичне відомство Італії уточнює, що в разі відряджень в Україну відповідальність з безпеку лягає на роботодавця.
09 травня, 09:35
Вир подій, що охопив Україну і світ за рік, який минув, яскраво вказує, – ми на порозі чогось глобальнішого, ніж здається на перший погляд.
06 травня, 16:09
Історик Сільвано Вінчеті заявив, що знайшов реальний міст, зображений на задньому плані найвідомішої картини авторства Леонардо да Вінчі.
04 травня, 18:56
З потужною підтримкою України державами-союзниками у боротьбі з російським агресором зростає і підтримка громадськості Європи і світу.
28 квітня, 14:40
Так було за каденції всіх президентів включно з "квартальним Голобородьком", бо спорт – то не їхнє, тож можна навіть не вносити до списку.
23 квітня, 21:47
Уряд на чолі із Джорджею Мелоні просуває масштабний будівельний проєкт, мета якого поєднати острів Сицилія з Апеннінським півостровом.
21 квітня, 18:16