– Якщо учасник АТО отримав дозвіл на розроблення проекту землеустрою поза межами населеного пункту й розробив такий проект, а сільрада не погоджує його без вмотивованих на те причин, Держгеокадастр буде затверджувати таку документацію без погодження сільської ради. Не повинно бути перешкод на отримання земельних ділянок атовцями з боку сільрад.
– Спекуляцій дуже багато, бо Полтавський район, як і будь який інший район поблизу обласного центру, є інвестиційно привабливим. Люди, які хочуть скомпрментувати нашу діяльність, штучно створюють ситуації, через які складається враження про Держгеокадастр як про корумповану структуру. Думаю, що є особи, які звикли заробляти на людських проблемах, тому говорять, що можуть вирішити земельні питання (незаконним чином – ред.), зокрема, особисто зі мною. Звісно, за значні суми. Наголошую, це неправда. Нікому нічого не треба платити. Закликаю не піддаватися на провокації та не вирішувати питання у жодний інший спосіб, ніж передбачений Законом.
– Маю не підтверджену поки інформацію, що є особи, які поширюють чутки, ніби можуть зі мною «вирішувати» питання. Це – привід для мого звернення до правоохоронних органів на захист своєї честі та гідності. Не переконаний, що змінювати керівництво (Держгеокадастру – ред.) треба таким чином. Будьте обережні, не піддавайтеся на провокації Мусієць, Іванова, Петрова, Сидорова чи будь кого іншого. Якщо якась особа на території Полтавської області чи деінде говорить, що вона може вирішити земельне питання способом, не передбаченим законом, із застосуванням корупційних схем – це ніщо інше, як шахрайство. Усі ці гроші – незаконні оборудки й обдурювання громадян.