Created with Sketch.

Для Зеленського і його родини все може закінчитися погано у разі розвороту до Росії

19.07.2021, 19:02
Адін нарот
Фото: from-ua.com

Зеленський впритул наблизився до граблів Януковича.

Не бреши!
Не кради!
Працюй і воюй!
І тоді ми з тобою!

Такі прості істини втовкмачує в голову Зеленському «колективний Захід» впродовж останніх двох років.

Але Зеленський обрав роль директора землетрусу, щоби у хаосі, породженим ним навколо, далі брехати, красти і бити байдики.

Щойно на саміті в Грузії Зелене заявило, що якщо «трьох сестер» (Україну, Грузію, Молдову) не приймуть в ЄС, то нема чого їхати на саміт Східного Партнерства наприкінці 2021 року «без перспективи».

Як каже Oleksandr Danylyuk: «ключове  налаштувати Зеленського на роботу».

Здається, Заходу слід більше спілкуватися з дружиною Президента України, аніж з самим Президентом.

Тоді, можливо, Глава держави швидше зрозуміє, чим особисто для нього і його родини завершиться «розворот на Схід»…

Політик, економіст, урядовець. Навчався у Львівському національному університеті імені Івана Франка та Національному університеті «Львівська політехніка». З 2000 року працював в урядових структурах, зокрема в міністерствах закордонних справ, економіки, охорони навколишнього природного середовища. Міністр інфраструктури України у 2016-2019 роках

Читайте також
МінНацЄд: не ганьбіться вдруге
Опінії
Коли судді стоять на колінах: хто відповість за знищення правосуддя?
Опінії
Війна в Україні завершила панування росії на Кавказі
Опінії
Підвищення тарифів під соусом МВФ: що насправді відбувається
Опінії
Азербайджан продовжує політику вигнання росії з Кавказу
Опінії
Чому Україні зарано відкривати експорт зброї
Опінії