Кремлівського бункерного щура прислуга розбудила рано-вранці, щоби він встиг сховатися від українських безпілотних літальних апаратів.
вчора, 19:11
Адміністрація Владивостока розпочала виконувати доручення Владіміра Путіна з відновлення системи ГУЛАГ на російському Далекому Сході.
24 травня, 18:54
Подібно до всіх нині живих та давно померлих азійських узурпаторів, китайський лідер переконаний, що житиме довго і щасливо...
21 травня, 19:24
Сприйняття Володимира Зеленського і його камарильї на Заході неоднозначне, бо за спиною постійно стоїть голова держави Андрій Єрмак.
17 травня, 17:17
Коротка історія про те, як одна грішниця із соціальної мережі "Twitter" не захотіла згрішити. А певно так хотілося...
12 травня, 17:27
Несподіваний нічний удар з повітря по серці ресурсної федерації московії доводить, що ворога слід бити на його території, де він безсилий.
03 травня, 17:17
Тепер російські загарбники перебувають в одній із захоплених ними лікарень Півдня із приголомшливим діагнозом – сибірська виразка.
25 квітня, 16:29
Співробітницю правоохоронного органу Наталю Буянову притягнено до дисциплінарної відповідальності за грубе порушення етичних правил.
24 квітня, 17:00
Терористи з сумнозвісного незаконного збройного формування "Ахмат" накивали п'ятами, спливши кров'ю у боях за неприступну Білогорівку.
17 квітня, 18:34
Відданий кремлівському режиму самозваний "рәис" окупованої Росією Республіки Татарстан не долетів до молдовського регіону Ґаґаузія.
17 квітня, 16:09
У січні українські політики бігали наввипередки, щоби привітати Луїза Інасіу Лулу да Силву з перемогою. А він весь час тримав дулю у кишені.
07 квітня, 21:13