Created with Sketch.

«Дніпро» здобув вольову перемогу над «Ворсклою»

20.11.2016, 21:57

Полтавці досі не можуть знайти свою гру, як наслідок – поразка аутсайдеру чемпіонату.

«Ворскла» 1:2 «Дніпро»
Голи: Турсунов, 27 – Ротань, 28, Лучкевич, 76.

"Ворскла": 1. Шуст, 3. Сімінін, 7. Кобахідзе, 8. Ткачук, 9. Загорулько, 10. Турсунов, 11. Бартуловіч, 17. Чеснаков (к), 23. Сапай, 54. Дитятьєв, 82. Ребенок.
Запасні: 12. Непогодов, 4. Пердута, 13. Хльобас, 19. Одарюк, 29. Кравченко, 79. Пилявський, 99. Зарічнюк.

Головний тренер: Василь Сачко.

"Дніпро": 12. Лунін, 2. Влад, 3. Адамюк, 4. Сергій Кравченко, 24. Лучкевич, 29. Ротань (к), 39. Сваток, 71. Лопирьонок, 87. Кожушко, 89. Політило, 99. Луньов.
Запасні: 1. Баштаненко, 8. Польовий, 9. Вакулко, 10. Кочергін, 15. Довбик, 23. Чеберко, 33. Нагієв.

В.о. головного тренера: Дмитро Михайленко.

Матч розпочався із серії кутових. Підопічні Василя Сачка, вже до восьмої хвилини подали п’ять кутових. Після чого в плані небезпечних моментів наступив «штиль» на 20 хвилин. А далі – відразу два голи.

Перше взяття воріт – на рахунку «ворсклян». Навіс з правого флангу дійшов до Чеснакова. Володимир пробив, але Лунін вчасно вийшов з воріт і відбив м’яча. Футбольний снаряд відскочив на ногу Турсунову і Санжар підкрутив його у дальню «дев’ятку» - 1:0. Втім, за хвилину «дніпряни» відповіли. Ротань потужно пробив з 16 метрів у дальній кут – 1:1.

На початку тайму команди обмінялися небезпечними пострілами. Обидва були у ближній кут, і обидва – неточні. Половину тайму «ворскляни» провели в атаці і на жаль, певно, захопилися атакою та пропустили.

Стрімкий контрвипад призвів до того, що Ротань прийняв м’яч в центрі поля і адресував його Лучкевичу. Валерій трохи пройшов уперед на кут штрафного майданчика і перекинув Шуста – 1:2. Автор голу за дві хвилини міг зробити дубль, але пробив у стійку. Це був останній момент, коли рахунок на табло міг змінитися.

Як наслідок, «Ворскла» залишається сьомою, не може наздогнати «Дніпро», а самі дніпряни здобувають третю перемогу у сезоні.

Після гри Василь Сачко прокоментував черговий невдалий матч своєї команди.

- Ви знаєте, коли програєш одного разу – це випадковість, двічі – збіг, а втретє – це печально. Був впевнений у хлопцях по настрою. Футболісти звичайно, хотіли – говорить наставник полтавців.

Коуч «Ворскли» зазначив, що деякі гравці можуть вже не бачити себе у команді.

- Хтось з хлопців, можливо, хоче, але не може. Це також питання. Можливо, хтось не бачить себе в цій команді. Але ми так не домовлялися! Була відверта розмова, що ми дограємо до кінця сезону, а потім сідаємо та говоримо. Кому з «Ворсклою» однією дорогою, той залишається та працює з нами. Але працює! – резюмує Василь Сачко.