Created with Sketch.

Доба в ООС: Втрат серед українських воїнів внаслідок дій ворога немає

28.11.2021, 09:00
Фото ілюстративне
Фото: 24 канал

Проросійські терористи гатили із мінометів, гранатометів, кулеметів, стрілецької зброї та застосували дистанційне мінування території.

Упродовж минулої доби, 27 листопада, з боку проросійських терористів зафіксовано 5 порушень режиму припинення вогню.

Про це повідомляє пресслужба штабу ООС.

Так, в напрямку МАР’ЇНКИ ворог відкривав вогонь з мінометів калібру 120 мм.

Поблизу ПІВДЕННОГО російські найманці здійснили обстріл з мінометів калібру  82 мм. 

В бік ЗОЛОТОГО-4 противник застосував міномети калібру 82 мм, ручні протитанкові гранатомети, великокаліберні кулемети та іншу стрілецьку зброю.

Крім того, неподалік населеного пункту окупанти здійснили дистанційне мінування території мінами ПОМ-2.

В районі НОВОЛУГАНСЬКОГО ворог обстріляв наші позиції з великокаліберних кулеметів.

“Втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил внаслідок дій ворога немає. Станом на 7 годину ранку, 28 листопада, порушень режиму припинення вогню з боку терористів не зафіксовано”, — наголошується в повідомленні штабу.

Читайте також
Полтавські воїни 44-ї ОМБр боронять Покровськ від окупації
Війна
«Воїни Перуна» із лав 42-ї ОМБр знищили бронетехніку росіян
Війна
Окупований Донецьк став «Меккою» для заїжджих чужинців
Опінії
Нацгвардійці здобули у бою за Бахмут російський БТР 82А
Війна
ЗСУ загнали російських окупантів до пекла Авдіївського казана
Війна
На Луганщині підірвали чергового колаборанта
Війна