Created with Sketch.

«Довіра суспільства до міліції – це справа креативна»

29.11.2014, 09:08

Ставлення людей до міліції зазвичай залежить від інформованості щодо діяльності правоохоронних органів. Якщо міліція не повідомляє суспільству про свою роботу, вона є закритою, тоді народ самостійно вирішує чим правоохоронці займаються. Люди бачать тільки те, як працівники силових структур виглядають та як вони спілкуються з прости ми людьми, - це і все.

Повідомив старший радник Генерального комісара Департаменту поліції МВС Литви Алвидас Шакочюса сьогодні на прес-конференції в УМВС України в Полтавській області.

«Ось наприклад у Британії вирахували, що видимість поліції складає тільки 18 % ресурсів усієї структури. А отже всі інші 82% люди просто не бачать. І звичайно, що якщо суспільство видить тільки ці мізерні 18%, вони роблять висновки щодо поліції не повні, бо не помічають повної картини», - пояснив Шакочюс.

За його словами, наразі в Литві 82% населення повністю довіряють поліцейським і відчувають себе безпечно поряд з ними. Це тому, що існує добре налагоджена комунікація між правоохоронцями та суспільством. У Литві не приховують недоліків силових відомств, а оприлюднюють як позитивні моменти, так і негативні. Саме тому немає ніякої інтриги, сенсації, все на видноті.

Він наголошує, що саме від відносин між поліцією та суспільством залежить рівень довіри громадян. Чим більше таємниць – тим більше недовіри.

Тому, щоб завоювати довіру українців та полтавців зокрема, діяльність відомства та його працівників зокрема має бути прозорою. 


Читайте також
Невтомні бабусі Полтавщини наближають перемогу, а «зелені ямщики» ні
Полтава
Річку Псел у межах Полтавщини досі захаращено сміттям
Полтава
Свята доброта: чутяни передали захисникам України продовольчу допомогу
Полтава
Селянам Гадяцької громади байдужа українізація
Полтава
Хорольські волонтери передали дрон захисникам України
Полтава
За час весняних пожеж на Полтавщині вигоріло 10 га лісів
Полтава