Created with Sketch.

«Духовна столиця» зайняла останнє місце у рейтингу НМТ

20.09.2024, 12:38
Фото: Останній Бастіон

Вчергове підтвердивши панування влади дурнів, які захопили й утримують владу у Полтаві. Причому утримують силоміць і роками.

Абсолютно логічно, що перебування на посадах матковських, мамаїв, ямщиків, денщиків, бражників та іншої гидоти, яка ціллю своєї діяльності обирала безперервний грабунок нашого міста, а не розвиток, знайшло своє відображення у результатах освітніх процесів, навчальних програмах у комунальних і приватних закладах міста.

Свідченням є складений нашими колегами з «Освіта.ua» рейтингу обласних центрів України за результатами національного мультипредметного тесту (НМТ), отримані випускниками шкіл у 2024 році. Як видно нижче із таблиці, Полтава — антилідер.

Будемо відверті та щирі із нашими читачами, станом на сьогодні у Полтаві найгірша шкільна освіта в Україні! Причому на освітню галузь припадає найбільше витрат із міського бюджету, близько 1,5 мільярда гривень, які спрямовуються до кишень окремо взятих дурнів і блазнів. 

Не зрозуміло, у чиїй хворій голові виникло словосполучення «духовна столиця» щодо Полтави. Адже Полтави, колишній губернський центр у Російській імперії, на розвиток та інституціональне функціонування якого, окрім значного фінансового ресурсу, царат спрямував суттєвий інтелектуальний, культурний, людський потенціал, вже не існує.

Доказом «духовності» сучасних тубільців і населенців Полтави є Будинок дворянського зібрання, Музичні класи Базилевич, Кадетський корпус, філармонія, колишня конюшня генерал-губернатора, а нині конюшня для занять спортом дітей, і безумовно, результати НМТ.

Наостанок: Полтава потребує розумних людей, місто потребує розумних очільників. Розумні очільники міста здатні призначити розумних директорів шкіл. Розумні директори шкіл мають бути здатні донести власну думку за посередництва педагогів та викладачів — провідників ідей — самої суті релевантної освіти — корисної інвестиції у подальше життя.

Розумна молодь має стати локомотивом подальшого інтелектуального та технічного прогресу, здатного не зруйнувати напівзруйноване місто. Навпаки — створити всі необхідні передумови для його розвитку і стабільного функціонування.

Адже зі слів Сенеки, non scholae, sed vitae discimus — ми вчимося не для школи, але для життя!
Читайте також
Академія СБУ відзвітувала про свою діяльність за рік
Політика
Чергова хуцпа Зеленського. «Слуги народу» знищують українську освіту
Новини
Менше богословів більше кіберінженерів для України
Політика
Дуалізм від ЄрмакаЗеленського
Політика
З наступного року в Естонії може не бути українськомовних класів
Політика
Як ChatGPT впливає на навчання школярів?
Життя