Північні підступи до тимчасово окупованого Донецька під потужними обстрілами росіян, які цілодобово штурмують сусідні села і міста.
вчора, 20:34
Вітчизняна медична галузь істотно постраждала від повномасштабної російської агресії, але загальний розвиток не загальмувався.
23 листопада, 08:07
Місто, темрява, періодичні вибухи та рух невидимих людей. Десь поруч від нас працюють танки чи гармати.
20 листопада, 18:09
Всюди, куди б не зайшли росіяни, окупанти завжди встановлюють свої химерні "правила життя", зачищаючи простір від присутності тубільців.
19 листопада, 20:23
Поки більшість українців радіє поверненню синьо-жовтого стяга у Херсон, на Півночі Донеччини життя повертається до норми.
18 листопада, 21:36
Чисельним загонам окупаційно-терористичного контингенту РФ вдалося зайняти знищене їхніми ж артилерійськими обстрілами село.
18 листопада, 08:07
У Шаргородській громаді провели в останню путь двох полеглих у боях на фронті військовослужбовців, борців за волю України.
18 листопада, 06:45
Правобережжя Дніпра більше не перебуває під російським триколором, низка населених пунктів зі славетною історією нарешті вільні.
15 листопада, 17:00
Очевидно, у самозваної "другої армії світу" все настільки йде за планом, що настав час до справжньої оборони у стилі "дідів-прадідів".
14 листопада, 17:00
Злагодженими зусиллями підрозділів Сил оборони України Південнобузький відтинок фронту ліквідовано, бої перейшли у Таврійські степи
14 листопада, 09:07
Там, куди ступив чобіт російського окупанта і терориста, неодмінно з'являється моторошне місце для тортур, знущань і вбивств.
12 листопада, 17:00