За словами міністра оборони, 2 млн українців ухиляються від мобілізації. Ще понад 200 тисяч перебувають у СЗЧ.
Михайло Федоров, який обійняв посаду міністра оборони, вперше розповів, скільки українців ухиляється від мобілізації та перебуває у СЗЧ.
Про це повідомляє «Останній Бастіон» з посиланням на виступ урядовця в парламенті.
За словами очільника оборонного відомства, наразі 2 млн українців перебувають у розшуку та ще 200 тис. самовільно залишили військові частини.
Федоров наголосив, що потрібно вирішити ці проблеми, аби була змогла рухатися далі.
Речник політичної партії «Дія» Геннадій Сікалов зазначив, що цинізм влади найяскравіше проявився у питанні мобілізації. Нам розповідають про «справедливість» та «рівність усіх перед законом», але насправді створили гігантський корупційний ринок під вивіскою «критичної інфраструктури», «оборонних підприємств» і «правоохоронних органів».
Єдиний вихід для України – побудова Парламентської республіки. Освічене колегіальне правління. Уряд національної згоди і порятунку. Бо президентська вертикаль породжує узурпацію і безвідповідальність.
Партія «Дія» закликає не до еміграції, а до боротьби. Не за прізвища, а за нову Систему.