Командування російського окупаційно-терористичного контингенту санкціонувало грабунок української культурної спадщини.
вчора, 21:45
До Кремля надійшли чергові погані звістки з театру бойових дій сил вторгнення в Україні. Валєрія Гєрасімова, ймовірно, "затрьохсотили".
02 травня, 19:22
Мобілізовані на тимчасово окупованій частині Донецької області проросійські військовики готуються наступати на Кривий Ріг.
30 квітня, 21:17
У лавах російських окупаційно-терористичних сил бракує "гарматного м'яса" для просування на Сході України та загарбання наших земель.
27 квітня, 23:00
Російські окупаційно-терористичні війська приречені на поразку в Україні через деморалізацію особового складу і застаріле озброєння.
23 квітня, 19:09
Можлива загроза вторгнення російських окупаційно-терористичних військ у країни Балтії змушує союзників по НАТО зміцнювати східний фланг.
22 квітня, 22:32
Під прицілом ворожих мінувальників опинилися автошляхи, поля, ліси та навіть цвинтарі, бо для росіян ціна життя – це ніщо.
19 квітня, 18:22
Або чому масової мобілізації на теренах російської федерації може не бути. (Роздуми вголос для тверезого аналізу українським суспільством).
19 квітня, 10:28
Як би не намагалися російські окупаційно-терористичні війська підкорити український Південь, наші громадяни дають гідну відсіч загарбникам.
13 квітня, 19:23
Пентаґон передає українському військово-політичному керівництву дані розвідуваних служб щодо поточної ситуації на Донеччині та Луганщині.
07 квітня, 23:12