Created with Sketch.

Ганьба та приниження росії

27.12.2022, 15:08
Аеродром "Енгельс"
Фото: Ілюстративне фото

Безпілотники та диверсійна робота зможуть залишити росію без більшої частини власної ядерної зброї

Уявляю як кепкують з росії зараз наші союзники.

Ну, окей, один раз передати вітання базі стратегічних ракетоносців - ну буває. Може протиповітряна оборона «позіхала» у цей час, може в контейнері ті безпілотники в рф привезли і з під носа у бази диверсанти запустили.

Це не дуже виправдовує, у повноцінному конфлікті з використанням ядерної зброї вистачить і одного такого разу, аби втратити всю базу. Але це хоча б якось можна пояснити.

Другий прильот на базу, яка вже знала, що є ціллю і що в нас є номенклатура ураження - це ганьба. Це демонстративне приниження.

Це ганьба та приниження рівнем більші за посадку Руста на Червоній площі у 1987 році.

Це означає, що вихвалятися ядерною зброєю росії не дуже варто. Масовий запуск, безпілотники та диверсійна робота зможуть залишити рф без більшої частини власної ядерної зброї, бо в них немає ППО, немає контррозвідки, немає прикриття стратегічних об‘єктів.

Читайте також
«Орешників» було два?
Війна
Як атаки дронів змінюють життя росіян – репортаж The New York Times
Війна
росія вперше в історії втратила статус найбільшого експортера трубопровідного газу
Війна
Тіні змови над Кремлем
Війна
Знімають навіть годинники: через параною ФСО вигадує нові правила для зустрічі з путіним
Війна
У Кремлі заявили, що путін готовий до діалогу з ЄС, але не буде його ініціювати
Війна