Created with Sketch.

Геннадій Фетісов: Про полтавський хокей

16.09.2019, 09:57

«В ХОККЕЙ ИГРАЮТ НАСТОЯЩИЕ МУЖЧИНЫ!» Це слова з відомої пісні. І це ТАК!

От, тільки біда в тому, що «керують» Федерацією хоккею Полтавської обл. недоумки, невігласи та лодирі!

А точніше, великопосадовці, для яких це приємна приставка до посади.

Спочатку губернатор-барига ГОЛОВКО В.А., останні майже два роки ПІСОЦЬКИЙ А.В.

Запросили хокеїсти мене на засідання Ради Федерації хокею.

Може тому, що у мене відоме хокейне прізвище – Фетісов.

Я був у шоці!

Присутні спортсмени, з різних міст області, відразу запропонували пану Пісоцькому відмовитись від посади Президента федерації хокею області і піти геть!

Численний колектив навіть не бажав вислухати брехуна, який НІЧОГО НЕ ЗРОБИВ ДЛЯ ХОКЕЮ!

Виявився ряд парадоксальних моментів:

1. Полтава єдиний обласний центр України, в якому НЕМАЄ БУДЬ-ЯКОЇ ХОКЕЙНОЇ АРЕНИ!

2. При цьому, команди аматорів хокею з області займають ДРУГІ-ТРЕТІ МІСЦЯ НА ЗМАГАННЯХ В УКРАЇНІ!!!

Було сказано багато неприємних слів на адресу Федерації…

Джерело


Читайте також
105 мільйонів застави за Галущенка: інформаційний щит Томаша Фіали
Опінії
Свідоме знищення економіки та «Велике Обнулення бронювання»
Опінії
Паливна змова? Чому українців і далі змушують переплачувати
Опінії
Під рубрикою «Його війна»
Опінії
Рада сама створила проблему СЗЧ, а тепер шукає винних
Опінії
Польські політики забули власну історію?
Опінії