Created with Sketch.

«Гірник-Спорт» уперше переміг у Горішніх Плавнях

23.10.2016, 09:07

Команда Ігоря Жабченка вперше у чемпіонаті здобула домашню перемогу у матчі проти петровського «Інгульця»
«Гірник-Спорт» 3:1 «Інгулець»

Голи: Малєй (40), Кірієнко (65), Воробєй (76) - Покотилюк (67).
«Інгулець»: Гришин, Даценко, Мучак, Волчков, Дячук, Панасенко, Колесніков, Ковтун, Кретов, Сітчинава, Покотилюк.

Запасні: Попович, Алексанов, Шарко, Нвамора, Красов, Клімаков, Ткачов.

Головний тренер Сергій Лавриненко.
«Гірник-Спорт»: Крюков, Ломко, Моїсеєнко, Гарбар, Гаращенков, Павлік, Марусіч, Воробєй, Яворський, Малєй, Кірієнко.

Запасні: Сітніков, Демідов, Голядинець, Пернацький, Бобак, Прутян.

Господарі поля не спішили з активними наступальними діями на ворота новачка Першої Ліги. Навпаки, «Інгулець» із самого початку матчу показав свій запал та створив декілька моментів біля воріт Крюкова. І не дивно, адже зустрічалися сусіди по турнірній таблиці: горішнєплавненці посідали 17-у сходинку, а команда з Петровська 16-у. Цей матч багато значив для обох клубів. «Гірники» жадали вперше перемогти на своєму стадіоні, а петровці - продовжити переможну серію, започатковану у минулому турі матчем проти стрийської «Скали» (1:0).

Проте перші атаки гостей не принесли бажаного результату, а на 10-й хвилині підопічні Сергія Лавриненка взагалі залишилися в меншості - через фол останньої надії проти Малєя поле залишив Кретов.

Щоправда, гра не зовсім змінила свій вигляд, не відчувалася чисельна перевага червоно-чорних.

Але ближче до кінця першого тайму після стрімкого розіграшу штрафного господарі забили - Юрій Малєй відкрив лік голам у зустрічі - 1:0.

У другому таймі «Інгулець» продовжував тиснути на ворота суперника, проте декілька спроб штурму володінь Крюкова завершилися ударом повз рамку воріт.
«Гірники» показали клас і забили вдруге - нападник Ігор Кірієнко відзначився у воротах Гришина після другої спроби. Здавалося, що матч вже виграний, але гості зменшили відставання через дві хвилини - Покотилюк вразив ворота Крюкова після добивання - 2:1.

Господарі не втратили ентузіазму і в під кінець гри забили втретє - Воробєй скористався невдалим виходом кіпера суперника з воріт і влучно пробив майже з центру поля, встановивши остаточний рахунок - 3:1. Таким чином, «Гірник-Спорт» здобув перші домашні три очки і піднявся на 16-е місце.