Гетманцев навчився брехати у Зеленського? Чи Зеленський навчився брехати у Сівковича?
Самопроголошений президент України бреше світу про "формулу перемоги", видаючи свої хворі бажання за потрібну дійсність.
Данило Гетманцев вирішив не відставати від самопроголошеного, і проголосив свою формулу перемоги. Над українцями.
Спікер Верховної Ради Руслан Стефанчук підписав законопроєкт № 11416-д, який має збільшити податки.
Про це повідомив народний депутат Ярослав Железняк.
«Спікер вже підписав податковий законопроєкт №11416-д і відправив у Офіс президента. Найближчим часом очікуємо там підпис президента, потім публікація і потім через день закон набере чинності, чим збільшить податки. Як раз вийде, що аванси частково попадуть під збільшення», – каже нардеп.
Голова комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев заявив, що підвищення податків збільшить надходження до державного бюджету на 30 млрд грн до кінця 2024 року.
За його словами, у 2025 році надходження у державний бюджет від впровадження ініціативи становитимуть 135 млрд грн.
Голова парламентського комітету нагадав, що до основних змін належить підвищення військового збору на період до 31 грудня року, в якому буде припинено воєнний стан.
Зокрема підвищується ставка військового збору з 1,5% до 5%, при цьому військовий збір для військовослужбовців залишається на рівні 1,5%.
Нагадаємо, що за даними НБУ, у січні – липні 2024 року українські банки отримали 119,44 млрд грн прибутку, що на 22% більше, ніж за аналогічний період минулого року.
За даними Опендатаботу, 86% сукупного прибутку, або 80,13 млрд грн, отримали 10 банків України, серед яких найбільше заробили номінально державні ПриватБанк (37,16 млрд грн після оподаткування) та Ощадбанк (11 млрд грн).
Загалом на номінально державні банки припадає 63% від загального прибутку усіх банків.
Статистичні дані НБУ ставлять під сумнів заяви Данила Гетманцева.
Очільник профільного комітету заявляє, що підвищення податків збільшить надходження до державного бюджету на 30 млрд грн до кінця 2024 року.
При цьому банки мають заплатити податок на прибуток у розмірі 50%.
Виходячи зі слів Гетманцева постає трохи незрозуміла картина. Зрозуміло, що Гетманцев бреше про додаткові доходи у 30 млрд грн, оскільки навіть не економісту не складно порахувати додаткові доходи від податків (введених ВРУ Єрмака і росії заднім числом).
Подейкують, що задля фінансування ОПУ, депутатських фракцій у ВР Данило Гетманцев разом з Єрмаком та іншими орохаміями готують підвищення податків на 30 відсотків з 1 січня 2019 року. То ж якщо ви ще не здобули, і не здобуті, то насолоджуйтеся. У мовчазних та покірних гоїв все ще попереду.