Created with Sketch.

І на що та Україна?

14 березня, 17:23

Потужний залізний генерал допоможе в отриманні нових документів.

Посол України у Великій Британії, колишній головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний розповів, що у Великій Британії скоро зʼявиться паспортний сервіс для українців.

Про це він написав у Telegram.

«Активно працюємо над запуском паспортного сервісу у Великій Британії, щоб українці могли швидко оформляти паспорти та інші документи. Саме це обговорили сьогодні з представницею ДП «Документ» Оксаною Козак», – повідомив Залужний.

Посол не розкрив усіх деталей, однак наголосив, що українська команда робить все, аби паспортний сервіс запрацював якнайшвидше. Він додав, що також відбулося обговорення ідеї прийому на роботу в цей сервіс українців, які мають досвід в роботі з документами і на цей момент проживають у Великій Британії. 

Останній Бастіон нагадує читачам, що рідний брат посла України у Великій Британії став радником у Міністерстві закордонних справ.

Читайте також
Жити тут і тепер: шлях до внутрішнього миру
Життя
Воїни НГУ влаштували заняття для дошкільнят Чернігова
Війна
НЕМАЄ РЕЛІГІЇ ВИЩОЇ ЗА ІСТИНУ
Життя
Завали в голові — страшніші за завали в Сумах
Опінії
«На нулі було простіше»
Війна
Розумні - порозумнішали, тупі - отупіли ще сильніше.
Політика