Таке рішення ухвалив Київський апеляційний суд.
Також суд відмовив у клопотанні про взяття бізнесмена на поруки. Таке бажання під час засідання висловили колишній міністр культури Ткаченко, та низка телеведучих і представників телеканалу 1+1. Також про готовність це зробити заявив головний равин Дніпра Камінецький та військовий і позапартійний депутат Якименко.
Під час судового засідання адвокати бізнесмена заявили про поганий стан здоровʼя свого підзахисного та складні умови перебування в ізоляторі тимчасового тримання Служби безпеки України, а також вчергове наголосили на тому, що арешт для Коломойського був надмірним запобіжним заходом.
Крім того, захист вказав на порушення, які були допущені під час вручення підозри, зокрема, 14 вересня і під час перегляду розміру застави у Шевченківському райсуді Києва 15 вересня.
Ігоря Коломойського підозрюють у шахрайстві та легалізації майна, здобутого злочинним шляхом. За версією слідства, Коломойський у 2013-2020 роках «легалізував понад півмільярда гривень шляхом їх виводу за кордон, використовуючи інфраструктуру підконтрольних банків».
2 вересня Шевченківський райсуд Києва арештував його на два місяці -- до 31 жовтня, із можливістю внести заставу у майже 510 мільйонів гривень. Якщо він сплатить заставу, то зобов’язаний буде здати всі документи, зокрема закордонний паспорт, та не спілкуватися зі свідками у справі.
14 вересня бізнесмену вручили другу підозру. За версією слідства, він причетний до фальсифікації платіжних документів і відмиванні доходів, отриманих нелегальним шляхом у розмірі 5,8 мільярда гривень у 2013-2014 роках. Наступного дня Шевченківський райсуд Києва збільшив йому розмір застави — до понад 3,8 мільярда гривень — «пропорційно завданій шкоді».
Олігарх заперечує будь-яку причетність до злочинів. Наразі заставу не планує вносити.